GETRIDOFIT.LT

Paslaugos

Automobilių supirkimas

Bėgant laikui, bet koks turtas praranda savo vertę, nesvarbu ar tai telefonas, ar žoliapjovė, ar ypač automobilis, kuris sukurtas važiuoti, o ne stovėti. Jeigu vertė krenta – protinga būtų sumažinti nuostolius ir nereikalingą turtą, dažnu atveju – nenaudojamą arba nebereikalingą automobilį parduoti, kol jis dar nepavirto visišku metalo laužu.

Apsisprendus parduoti atsiveria du keliai:

Kodėl verta rinktis mūsų paslaugas, o ne bandyti parduoti automobilį pačiam ?

 1. Sutaupysite begalę laiko, nes nereikės ruošti automobilio pardavimui, šalinti defektų, derintis prie pirkėjams tinkamo apžiūros laiko ir t.t.

 2. Nerizikuosite ir sutaupysite pinigų – nes jeigu automobilis turi defektų, jiems pašalinti reikės investuoti pinigų – kurie, neaišku, ar sugrįš kai parduosite automobilį.

 3. Mes perkame be jokių gražinimo garantijų. Įstatymai saugo pirkėjus, pasitaiko nemažai atvejų, kai pirkėjas nori grąžinti įsigytą automobilį arba reikalauja iš pardavėjo kompensacijos tam tikriems defektams pašalinti. Yra nemažai atveju, kai teismas įpareigojo pardavėjus kompensuoti pirkėjui automobilio remonto išlaidas dėl neva pardavėjo nuslėptų defektų, nors, kai kuriais atvejais, pats pardavėjas gal būt net nežinojo, kad tie defektai egzistuoja, o gal tie defektai atsirado jau po automobilio pardavimo – juk kalbame apie naudotus automobilius, kurie yra įveikia ne vieną dešimtį ar šimtą tūkstančių kilometrų ir gali sugesti be kada. Parduodami mums Jūs busite ramūs, kad po kurio laiko nesulauksite nepatenkinto pirkėjo skambučio su pretenzijomis reikalaujant grąžinti pinigus už automobilį arba grasinant kreiptis į teismą.

 4. Gal būt Jūsų automobilis yra sugedęs arba sudaužytas, gal būt jis jau ilgai stovi nevažinėjamas, yra netinkamas eksploatuoti ir Jūs suprantate, kad įprastam pirkėjui jis nebus reikalingas. Nesukite galvos dėl to – mes atvyksime ir pasiimsime tokį automobilį savo transportu.

 5. Mūsų komanda turi ilgametę patirtį šiame versle, esame susidūrę su įdomiausiomis situacijomis ir įvairiausių būklių automobiliais. Pasitaiko atvejų, kai nuperkame automobilį iš kart po auto įvykio. Juk gali atsitikti taip, kad Jums, esant svetimame mieste, Jūsų automobilis staiga nepataisomai sugedo arba įvyko eismo įvykis, Jūsų automobilis sudaužytas ir Jūs ne tik neturite kur jį padėti, tačiau ir kaip grįžti namo. Kreipkitės į mus, atvyksime ir paimsime automobilį iš įvykio vietos bei pagelbėsime Jums saugiai pasiekti savo namus.

 6. Perkame be kokios markės automobilius, motociklus, visureigius, mikroautobusus ir bet kokią kitą techniką. Mūsų negąsdina reti, Lietuvoje neįprasti modeliai, modifikuoti ar specifiškai perdaryti automobiliai.

 7. Paveldėjote automobilį ir nežinote nuo ko pradėti, norint jį parduoti – kreipkitės ir pakonsultuosime, kaip elgtis, kad dokumentai būtų sutvarkyti tinkamai ir pardavimas būtų sklandus.

 8. Dirbame sąžiningai – jeigu turite automobilį, tačiau visiškai neįsivaizduojate kiek jis galėtų kainuoti – kreipkitės į mus. Automobilio kainą mes nustatome atsižvelgdami į rinkos situaciją bei automobilio techninę būklę.

 9. Dirbame visą parą, visomis savaitės dienomis, tad galime nupirkti Jūsų automobilį čia ir dabar. Norite skubiai įsigyti naują automobilį ir trūksta šiek tiek pinigų arba įvyko gyvenimiška situacija ir reikia greitai surasti lėšų – galime skubiai nupirkti Jūsų seną automobilį.

 10. Galime atvykti į bet kurį Lietuvos kampelį – o jeigu tuo metu ir negalėsime – turime platų partnerių tinklą visoje Lietuvoje, tada galime užtikrinti greitą automobilių supirkimą bet kurioje šalies vietoje. Gal būt turite nenaudojamą automobilį užsienio šalyje ir norite jį parduoti – kreipkitės ir rasime bendrą sprendimą.

 11. Svarbiausia mums – kad klientas liktų patenkintas, tad visada stengiamės būti lankstūs ir prisiderinti prie klientui patogaus laiko, atsiskaitymo būdo ir pan. Užtikriname malonų bendravimą ir atsakymus į visus Jums rūpimus klausimus. Siūlome rinktis Jums patogiausią bendravimo formą: skambutis telefonu, užklausos formos užpildymas mūsų tinklapyje, elektroninis paštas, SMS žinutės, Messenger, Viber, Whatsapp programėlės.

 12. Jau bandėte parduoti savo automobilį, tačiau praėjo nemažai laiko tačiau pirkėjas taip ir neatsirado – kreipkitės į mus ir mes jį nupirksime.

 13. Jaučiatės blogai prieš kaimynus, nes jūsų nenaudojamas automobilis užimą vietą daugiabučio kieme – mes galime jums padėti ir atlaisvinti vietą dar šiandien.

 14. Norite pasinaudoti valstybės teikiama parama įsigyti netaršią transporto priemonę ? Kreipkitės į mus, nupirksime Jūsų automobilį ir išduosime ENTP (eksploatuoti netinkamos transporto priemonės) utilizavimo pažymą, tinkamą kreiptis dėl paramos norint gauti iki 1000 EUR kompensaciją įsigyti elektrinį dviratį, elektrinį paspirtuką, elektromobilį ar viešojo transporto bilietų. Daugiau informacijos galite rasti čia: APVA

 15. Kalbame lietuviškai, rusiškai ir angliškai. Turite draugų užsieniečių, kurie nori parduoti automobilį Lietuvoje – drąsiai rekomenduokite mus ir mes suteiksime išsamią nemokamą konsultaciją apie automobilio pardavimo procesą Lietuvoje.


Automobilių supirkimas, naudoti automobiliai, automobilių pardavimas, pagalba pildant dokumentus